W dniu 22.06.2026r. w Katowicach w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym „Stalexport” w Katowicach odbyło się Zebranie Przedstawicieli Śląskiego Banku Spółdzielczego "Silesia"
w Katowicach podsumowujące działalność w roku ubiegłym. Zaprezentowano również cele i kierunki działania na najbliższy okres. Przedstawiciele zatwierdzili wypłatę dywidendy w wysokości 7% brutto od wartości udziału w stosunku rocznym na zasadach określonych w par. 53 Statutu.
Zebranie Przedstawicieli pozytywnie oceniło ubiegłoroczną działalność Banku i jednomyślnie zatwierdziło sprawozdanie Rady Nadzorczej, sprawozdanie finansowe Banku oraz udzieliło absolutorium Zarządowi Śląskiego Banku Spółdzielczego „Silesia” w Katowicach.
Zarząd Banku podziękował Członkom, Klientom, Pracownikom oraz Radzie Nadzorczej za pomyślny rok 2025.
