Rekrutacja

Rekrutacja na stanowisko: Inspektor ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy:

  •  Katowice
  •  Imielin

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta detalicznego i instytucjonalnego w zakresie rachunków bankowych
  • indywidualne podejście do potrzeb klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in.poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • sprzedaż produktów bankowych

Wymagania pracodawcy:

  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziany kurs kasjera złotowego
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny etat
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku
  • doskonała lokalizacja biura w ścisłym centrum Katowic (tuż obok Dworca PKP)
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Rekrutacja na stanowisko: Analityk ryzyka kredytowego

  •  Katowice

  • weryfikacja dokumentacji kredytowej niezbędnej do oceny wniosków kredytowych klientów korporacyjnych
  • strukturyzowanie transakcji obarczonych ryzykiem kredytowym
  • ocena przedłożonych projekcji finansowych i biznesplanów
  • przeprowadzenie oceny zdolności kredytowej, pełnej analizy sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych oraz proponowanych form prawnych zabezpieczeń transakcji
  • prezentacja rekomendowanych transakcji na posiedzeniu komitetu kredytowego Banku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość otoczenia regulacyjnego dla ryzyka kredytowego
  • wysokie zdolności analityczne, dokładność i staranność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do ciągłego doskonalenia się i zdobywania nowych kompetencji
  • umiejętności komunikacyjne

 Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacji

Prosimy o dołączenie klauzuli: Zapoznałam/-em się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej na stronie https://silesiabank.pl/kariera.