Weryfikacja CV

Opis usługi

Sprawdzenie wiarygodności i prawdziwości informacji dostarczonych Państwu przez zatrudnianych członków Zarządu, prokurentów, dyrektorów czy kierowników (wyższy management).

Kiedy warto skorzystać z naszego produktu? 

- Firma zatrudnia mangerów - np. dyrektora sprzedaży czy dyrektora marketingu, zatrudniani managerowie generują duże koszty płacowe; Zarząd firmy ma prawo zweryfikować, czy wszystkie informacje, które przekazują kandydaci są zgodne z prawdą. Jeśli są wątpliwości już na etapie sprawdzenia prawdziwości danych z cv, to jak uwierzyć, że managerowie rzeczywiście spełnią pokładane w nich nadzieje… Poza tym zawsze lepiej jest wiedzieć i uważnie przyglądać się nowym pracownikom, niż nie wiedzieć i po okresie próbnym pozostać bez pracownika i kilkumiesięcznych pensji wraz z niezrealizowanym projektem.

- Firma zatrudnia specjalistę/fachowca specjalnie pod nowy projekt, przetarg czy ważne zlecenie. Często od jego umiejętności zależy przebieg projektu. Umiejętności fachowe można sprawdzić w firmie w trakcie pracy, ale już np. opinię, prowadzenie działalności gospodarczej, odpowiedzialność za wykonywana zadania i inne „niesprawdzalne od razu” cechy lepiej jest zweryfikować wynajmując w tym celu obiektywny podmiot. Oczywiście nie chodzi tu o badania psychologiczne, ale o konkretne informacje np. powiązania kapitałowe z innymi firmami, skaning prasy w poszukiwaniu opinii, informacje od poprzedniego pracodawcy itd.

Weryfikacja cv oznacza sprawdzenie poszczególnych osób w Krajowym Rejestrze Sądowym, sprawdzenie powiązań kapitałowo osobowych, scaning prasy oraz przeprowadzenie wywiadu telefonicznego u poprzednich pracodawców. Nasza firma zapewnia pełną poufność w sprawdzaniu wskazanych osób (jest możliwe podpisanie specjalnej klauzuli o poufności).

Proces weryfikacji:

- Weryfikacja pod kątem prowadzonej działalności gospodarczej wymaga tylko złożenia zlecenia. Zlecenie musi zawierać dane identyfikacyjne weryfikowanej osoby, prowadzącej działalność gospodarczą.

- Weryfikacja osób fizycznych wymaga przesłania nam zgody tej osoby na weryfikację jej danych osobowych i cv. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo dokument ten powinien zostać podpisany w czytelny sposób.  Podpisany dokument można przesłać do nas faxem lub zeskanować i wysłać mailem. Załącznikiem do wysyłanej zgody powinno być cv weryfikowanej osoby z podpisaną przez nią deklaracją, iż wszystkie informacje podawane w cv są prawdziwe.

 Pobierz formularz zlecenia weryfikacji danych przekazanych przez osoby fizyczne. 

Specyfikacja kosztów

Wszystkie ceny są cenami bez podatku VAT.

- Weryfikacja cv + graf powiązań kapitałowo-osobowych + scaning prasy elektronicznej + wywiad telefoniczny  – 70 zł (jest to koszt weryfikacji jednej spółki wskazanej w cv)

- Weryfikacja cv + wywiad telefoniczny - 50 zł (jest to koszt weryfikacji jednej spółki wskazanej w cv)

- Rozmowy prowadzone z byłymi pracodawcami weryfikowanej osoby są przez nas nagrywane i dostarczane  zleceniodawcy. Aby dotrzeć do decydenta w firmie, w której pracowała weryfikowana osoba standardowo wykonujemy trzy telefony. Jeśli potencjalny pracownik wskazał kto może udzielić mu referencji, również dzwonimy do innych decydentów, aby potwierdzić wskazane nam informacje.

Kursy walut

Kursy walut2018-08-17 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1681
1 USD3.6525
1 CHF3.6469
1 GBP4.6331
więcej