Silesia Bank po raz pierwszy na uroczystych obchodach "Dni Kęt"

W dniach 15-17 czerwca odbyły się Dni Kęt. Impreza trwająca trzy dni przyciągnęła tłumy mieszkańców, bo też i atrakcji, zarówno dla tych najmłodszych jak i dorosłych nie brakowało.
W niedzielę, która tradycyjnie jest dniem rodzinnym zorganizowane były liczne animacje, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Również na scenie mogliśmy podziwiać śpiewających i tańczących młodych mieszkańców miasteczka i okolic. Ta sama scena wieczorami należała do artystów, a było co oglądać – nie co dzień można pójść na koncert zespołu Wilki czy Dawida Kwiatkowskiego.
Miło nam, że również Bank Spółdzielczy w Kętach, w nowej odsłonie, pod marką Silesia Bank wziął udział w tym lokalnym wydarzeniu.
Była to okazja do zaprezentowania naszej oferty, jak również do mniej formalnych, niż na co dzień spotkań z mieszkańcami, pogłębienia dobrosąsiedzkich relacji. W naszym namiocie, oprócz ulotek, baloników, gadżetów i uśmiechu dla każdego, można było zasięgnąć fachowej porady na tematy bankowe.
Po raz kolejny uroczy klimat miasteczka, dobra organizacja i piękna pogoda okazały się doskonałym przepisem na udaną zabawę.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 08:00
1 EUR4.1691
1 USD3.6803
1 CHF3.6818
1 GBP4.5838
więcej